Złowieszcza mieszanka detektywistycznej przygodowej gry RPG z klasycznym horrorem. Poluj na heretyków, czarownice, pogan i demony.

Witaj w mrocznych czasach, będziesz miał szansę zostać okultystą, który z powodu dziwactwa złośliwego losu staje się inkwizytorem. Bardzo niewłaściwa osoba na bardzo odpowiedzialnym stanowisku. Dołącz do szeregów krwiożerczego kościoła i przekonaj się, jak daleko jesteś gotów się posunąć, aby uratować swoją ukochaną osobę.

Mercyful Flames to detektywistyczna przygodowa gra RPG inspirowana horrorami planszowymi. Powolne, ale porywające studium ludzkiej podłości. Ukończ kilkadziesiąt misji, z których każda rozgrywa się w innej, ale równie przerażającej scenerii. Badaj, przekupuj, walcz, a nawet torturuj. 

Zrób wszystko, aby osiągnąć swój cel i pamiętaj, że będziesz robić to wszystko w imię miłości. Albo przynajmniej powtarza toj sobie, żeby pozostać przy zdrowych zmysłach.

Wieki ciemne. Bieda i nędza są wszędzie. Głód i niesprawiedliwość budzą gniew w prostych ludziach. Pamiętaj o tym - jesteś w samym tego środku.. Dobrze wykorzystuj niebiańskie wsparcie. Proś Pana, aby zesłał ci łaski i pomógł ci w twoim dochodzeniu. Poluj na diabła w niewinnych duszach, ale pamiętaj, że nawet najczystsza dusza ukochanej może zostać wystawiona na próbę.. Zdecyduj, jak daleko możesz się posunąć.

MERCYFUL FLAMES
Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje wrażenia. Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na naszą Politykę ochrony danych.
Czytaj dalej