Opuszczony na tajemniczej planecie zamieszkałej przez dinozaury, musisz rozwinąć umiejętności polowania i śledzenia, aby przechytrzyć przebiegłe stworzenia.

Dinos Reborn to wciągająca gra przygodowa z elementami przetrwania. Badaj. Buduj. Wytwarzaj. Poluj lub ukrywaj się. Przeżyj, aby być świadkiem wyjątkowej opowieści science-fiction o walce i sensie życia.

Zasady tej planety są dość proste. Zabij lub zostań zabity. Poluj lub zostań ofiarą. Jedz lub bądź zjedzony. Tutaj nawet najmniejszy owad może stać się przyczyną twojej zguby.

Jednocześnie często spotkasz stworzenia, które będą cię tolerować, a nawet lubić. Odkrycie, kto jest przyjacielem, a kto wrogiem, będzie jednym z najważniejszych zadań przed tobą. Dowiedz się, jak podkradać się do stworzeń. Przeanalizuj ich ślady, obserwuj ich nawyki, szukaj ich słabych punktów i znajdź najlepszy moment do ataku. Pamiętaj, że każde zwierzę ma inny zmysł węchu, słuchu i wzroku. Jako doświadczony myśliwy będziesz mógł polować w nocy, ale tak samo będą polować na ciebie stworzenia, więc powinieneś mieć zawsze otwarte oczy i uszy.

Przygotuj się na zaskoczenie. Z nieznanych powodów niektóre dinozaury w tym miejscu są bardzo agresywne w stosunku do ciebie. Kieruje nimi coś więcej niż instynkt i głód. Poznasz przyczyny tego zachowania, jeśli przeżyjesz wystarczająco długo. Drapieżniki mogą polować dzień iw nocy. Mogą walczyć ze sobą lub współpracować.

DINOS REBORN
Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje wrażenia. Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na naszą Politykę ochrony danych.
Czytaj dalej