Zostań właścicielem własnego Zoo, zarządzaj i zbuduj zoo swoich dziecięcych marzeń! 

Zadbaj o zwierzęta i stwórz dla nich idealne warunki do życia. Rozwijaj swoje zoo, dodawaj niezwykłe gatunki i przygotowuj niesamowite atrakcje dla zwiedzających. ZooKeeper to gra typu low poly, w której gracz wciela się w rolę właściciela zoo. Twoim głównym zadaniem jest zarządzanie zoo tak, aby stało się ono jak najbardziej popularne!

Tworząc swoje wymarzone zoo możesz budować struktury i obiekty takie jak wybiegi przystosowane do danego gatunku zwierząt, dodatkowe atrakcje dla zwiedzających, alejki i dekoracje.

Stwórz biomy dla zwierząt

Zbierz niezbędne fundusze, kup zagrody dla zwierząt i zorganizuj je, aby otworzyć najlepsze zoo w regionie. Wybierz nowe obiekty dla poszczególnych biomów. Twórz biomy, które będą pasowały klimatem do rzadkich zwierząt.

Dbaj o zwierzęta

Utrzymanie zwierząt w dobrym zdrowiu jest bardzo ważne i od tego zależy sukces Twojego zoo. Nie zapominaj, że każde zwierzę wymaga regularnego karmienia i sprzątania wybiegu, a jeśli zachoruje, powinieneś je leczyć. Nie zapominaj o sprzątaniu zagrody dla zwierząt i dbaj o ich dobry humor poprzez zabawę!

ZOOKEEPER
Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje wrażenia. Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na naszą Politykę ochrony danych.
Czytaj dalej