Siege of Irdor to gra strategiczna skupiająca się na budowaniu miasta osadzona w mrocznych czasach średniowiecza, w której fantazja zderza się z rzeczywistością.

Siege of Irdor to gra strategiczna skupiająca się na budowaniu miasta osadzona w mrocznych czasach średniowiecza, w której fantazja zderza się z rzeczywistością. Buduj za dnia i odpieraj oblężenia nocą, aby przetrwać walkę z armiami ciemności.

Utwórz i trenuj swoją armię. Aby zbudować doświadczoną armię, potrzebujesz rekrutów, zasobów i czasu. Wyposaż swoją armię w najlepszą broń, na jaką możesz sobie pozwolić. Korzystaj z mieczy, łuków, kusz, pik, zbroi. Nie zapominaj też o magii! Badaj nowe technologie, aby odblokować lepszy sprzęt.

  • Projektuj, buduj i powiększaj swoje królestwo z małej wioski do ogromnego kamiennego zamku.
  • Buduj domy, farmy, zakłady, hale produkcyjne i inne obiekty potrzebne do rozwoju swojego królestwa. Wznoś mury, wieże, bramy i konstrukcje, i używaj ich do obserwacji nadciągających wrogów.
  • Zbieraj pobliskie zasoby korzystając z różnych obiektów budowlanych. Ulepszaj budynki, aby zwiększyć ich wydajność.
  • Wprowadzaj nowe dekrety i przeprowadzaj badania, aby zwiększyć swoje szanse na przeżycie nadchodzącego koszmaru. Badania mogą służyć do ulepszania jednostek lub tworzenia pułapek na polu bitwy.
  • Wysyłaj osadników na zbiór surowców (drewno, kamień, złoto, żywność) niezbędnych do rozwoju królestwa.
SIEGE OF IRDOR
Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje wrażenia. Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na naszą Politykę ochrony danych.
Czytaj dalej