Niepokojąca gra z gatunku horror, która przeniesie Cię do opuszczonego domu zmarłego Brzuchomówcy. Wciel się w rolę Ricka i rozwiąż zagadkę tajemniczej posiadłości owianej złą sławą. Czy odważysz się przekroczyć próg, by poznać prawdę?

Witaj w Field Town, mieście zapomnianym przez Boga.
Puppet House, to gra z gatunku horror - survival. Wciel się w rolę fotografa Ricka Evansa, pasjonaty opuszczonych i nawiedzonych miejsc. Odwiedź owianą złą sławą, posesję zmarłego Petera Hilla i sprawdź, czy uda Ci się rozwiązać mroczną historię tego miejsca.

Tajemnicza Historia
Do gazet wciąż napływają doniesienia o niepokojących krzykach dochodzących z
z posesji należącej do zmarłego Brzuchomówcy - Petera Hilla. Próby zbadania tych incydentów kończą się jednak fiaskiem. Co tak naprawdę dzieje się w tym opuszczonym od dawna domu?

Niebezpieczne Śledztwo
Rozwiązuj zagadki ukryte w domu Petera Hilla, aby dotrzeć do prawdy. Podejmij wyzwania, które wymagają od Ciebie nie tylko sprytu, ale i logicznego myślenia. Twój umysł zostanie wystawiony na próbę, a wszelkie błędne decyzje mogą mieć tragiczne konsekwencje.

Zapomniana Rezydencja
Wędruj przez mroczne korytarze, gdzie cienie przeszłości splatają się z teraźniejszością. Rozglądaj się uważnie, bo zapomniane pamiątki skrywają klucze do tajemniczej historii domu Petera Hilla. Przeszukuj opuszczone tereny i sprawdź, gdzie znajdziesz odpowiedź.

PUPPET HOUSE
Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje wrażenia. Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na naszą Politykę ochrony danych.
Czytaj dalej