Pomóż Frankowi w jego podróży przez historię w tej niezwykłej grze z gatunku tower defense.

Wejdź do dziwacznego świata snów w trybie kooperacji lub dla jednego gracza. Zbieraj zasoby, stawiaj wieżyczki oraz zarządzaj pomocnikami. Podejmij wyzwanie i pokonaj nadchodzących wrogów! Zbieraj zasoby, buduj wieże i odpieraj fale unikalnych przeciwników.

Zmierz się z hordą jaskiniowców, legionem francuskich żołnierzy czy średniowiecznymi rycerzami. Uwolnij kolegów z klasy, by poszerzyć rzeszę swoich sługusów i skorzystaj z ich pomocy, aby wydostać się z tego kłopotliwego snu.

WIEŻE, ULEPSZENIA I SŁUGI

Zbieraj zasoby takie jak drewno i kamień, dzięki którym wybudujesz i ulepszysz wieże obronne. Oprócz procy to one będą Twoją główną obroną przed przeciwnikami. Wykorzystuj w walce swoich pomocników, zlecaj im proste zadania i broń swojej bazy!

TRYB KOOPERACYJNY I DLA JEDNEGO GRACZA

Przeżyj zwariowane przygody w tym niezwykłym świecie solo albo w towarzystwie przyjaciół.

Lesson Learned: Cult of the Elizabeth

Cult of the Elizabeth to prolog do gry, w którym wcielicie się w rolę przyjaciółki Franka, głównego bohatera gry. Amelka, zabierze Was w świat snów i Renesansu, w którym będziecie musieli stawić czoła hordom przeciwników na usługach hrabiny Elżbiety Batory. Zbierajcie surowce, budujcie wieże i brońcie swojej bazy. W tej grze z gatunku Tower Defense dużą rolę odgrywa współpraca. Zaproście przyjaciół i wspólnie przełamcie ataki przeciwników na podzielonym ekranie.

 

LESSON LEARNED
Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje wrażenia. Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na naszą Politykę ochrony danych.
Czytaj dalej