Witamy w Human Farm - alternatywnym, orwellowskim świecie, gdzie świnie stały się gatunkiem dominującym.

Ludzie zostali zdegradowani do roli hodowlanego mięsa. Stwórz i rozwijaj własną rzeźnię. Twój cel: podbić i zdominować ludzki przemysł mięsny.Akcja Human Farm rozgrywa się w równoległym wszechświecie, w którym ewolucja podążyła w innym kierunku, niż ten który znamy. Na pierwszy rzut oka to wciąż planeta Ziemia, lecz dominujący na niej gatunek ma różowy kolor skóry i trzy palce u dłoni.

Gracz wcieli się w role świni. Jego rolą będzie decydowanie o losie uwięzionych w niewoli ludzi, zamkniętych na ludzkiej farmie. 

Opiekuj się swoją trzodą

Zapewnij swoim zwierzętom komfortową strefę mieszkalną. Dbaj o czystość, regularnie sprzątaj i upewnij się, że twoje zwierzęta żyją w higienicznych warunkach. Epidemia Ludzkiej Grypy to najczarniejszy scenariusz który grozi bankructwem.Żeby zachwycić swoim produktem konsumentów, musisz wykazać się sprytem i przebiegłością. Dbaj o komfort psychiczny trzody – dostarczysz na stół najlepszej jakości mięso tylko wtedy, jeśli ludzie w klatkach nie będą świadomi jaki czeka ich los…

Zoptymalizuj proces produkcji

Proces produkcji ludzkiego mięsa to długa, monotonna praca, którą stale trzeba monitorować. Zadbaj o sterylność rzeźni, nie pozwól, żeby zanieczyszczenie wdarło się do pomieszczenia i skaziło mięso. Kupuj nowe ulepszenia, które przyspieszą i zautomatyzują produkcję. Zatrudniaj pracowników. Inwestuj w nowe technologie.

HUMAN FARM
Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje wrażenia. Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na naszą Politykę ochrony danych.
Czytaj dalej