Dziki Zachód był znany ze swoich pojedynków rewolwerowców. Wszyscy obawiali się nieugiętych kowbojów.

Podobno tym razem nie było nic specjalnego zeszłej nocy w Whiskey. Tym razem dzieje się to na serio. Witamy w Dziwacznym Dzikim Zachodzie, gdzie zasady uległy zmianie.
Gunslingers & Zombies to przepełniona akcją i przygodą gra strategiczna, która w komiczny sposób łączy ze sobą dwa, ukochane przez pop-kulturę tematy: Dzikiego Zachodu i Nieumarłych. Zostań jednym z rewolwerowców walczących z zombiakami. Zaplanuj taktykę walki i wcielaj ją w życie w turowych bitwach. Poznaj zwariowany świat Dzikiego Zachodu przedstawionego z przymrużeniem oka, w którym nic nie jest normalne. 

Gunslingers and Zombies

"Idź na zachód", mówili. "Przygoda i łatwe pieniądze czekają", powiadali. Problemem jest to, że jedyne zielone rzeczy, które mają teraz znaczenie, to te, które teraz próbują zjeść nas żywcem. Wielka przygoda jak nic! Piekielna Apokalipsa Zombie! Przetrwaj w wyjątkowym postapokaliptycznym świecie i pomóż Gangowi Kowbojów nie zginąć jak żółtodzioby.

GUNSLINGERS & ZOMBIES
Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje wrażenia. Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na naszą Politykę ochrony danych.
Czytaj dalej