Foodtruck Arena, nietypowa gra łącząca w sobie elementy gry sportowej i wyścigów samochodowych!

Nawiązuje w swojej tematyce do dwóch rzeczy, które jednoczą ludzi na całym świecie: jedzenia i sportu. Dołącz do szalonego zespołu właścicieli foodtrucków, którzy - wykorzystując swoje ekscentryczne maszyny, wymyślne przepisy i miłość do jedzenia - próbują zmienić status quo wykwintnego świata kuchni… Klopsik po klopsiku.

Weź udział w niezapomnianym turnieju, staw czoła groźnym przeciwnikom, odkryj nowe przepisy i zasiądź na szczycie kulinarnego światka!

Trzymający w napięciu turniej

Tryb przygotowany z myślą o wielbicielach rozgrywki jednoosobowej: zanurz się w świecie Foodtruck Arena i odkryj jego tajemnice.

Szalony tryb wieloosobowy

Zbierz znajomych, ustal reguły i daj się ponieść zabawie! Tryb multiplayer umożliwia ci stworzenie maksymalnie czteroosobowej drużyny, konfigurację reguł gry, wybór mapy i wiele innych.

Barwna paleta grywalnych postaci

Poznaj niezwykłych zawodników z całego świata i odkryj ich tajemnice dzięki trybowi fabularnemu!

Odpicuj swoją brykę

Graj w różne tryby i odblokuj nowe sposoby na spersonalizowanie twoich aut!

Wszystkie (kulinarne) chwyty dozwolone

Podczas meczu wykorzystuj wszystkie dostępne ci umiejętności: zamrażaj przeciwników, włącz dopalacze lub pozostawiaj po sobie oleiste plamy sosu, które będą utrudniały życie innym!

FOODTRUCK ARENA
Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje wrażenia. Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na naszą Politykę ochrony danych.
Czytaj dalej