Wciel się w rolę elektryka i poznaj podstawy tego zawodu!

Montuj gniazdka, wkręcaj żarówki, naprawiaj popsute urządzenia, wtyczki, żyrandole i układaj przewody. W poszukiwaniu niezbędnych części korzystaj ze sklepu internetowego. Przekonaj się, jak wygląda praca elektryka! Naucz się tajników zawodu i zostań najlepszym fachowcem w mieście! Poznawaj swoich klientów i rozwiązuj ich problemy. Dzięki realistycznej fabule poczujesz się jak prawdziwy elektryk! 

Pamiętaj, aby przed spotkaniem z klientem zaopatrzyć się w niezbędny sprzęt i sprawdzić wszystko dwa razy. Tutaj nie ma miejsca na błędy!

Czy istnieje coś bardziej interesującego niż nowe wyzwania? Regularnie sprawdzaj swoją skrzynkę odbiorczą i przyjmuj różne zlecenia - od drobnych zadań po skomplikowane instalacje elektryczne! Pamiętaj - bycie elektrykiem to nie tylko dobra zabawa, ale i również profesjonalizm. Staraj się wykonywać swoją pracę z jak największą dbałością o szczegóły! Z klientami lepiej nie zadzierać…

ELECTRICIAN SIMULATOR
Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje wrażenia. Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na naszą Politykę ochrony danych.
Czytaj dalej