Szczęście, sukces, fortuna, sława, dramat, skandale i upadek. W Celebrity Life doświadczysz ich wszystkich.

Celebrity Life daje ci szansę poprowadzić życie osoby, którą prawdopodobnie zawsze chciałeś być. Spełnij swoje marzenia i spróbuj zostać gwiazdą znaną na całym świecie. Zarabiaj pieniądze i przepalaj je kupując luksusowe rzeczy. Dbaj o swych fanów i walcz z rywalami. Wespnij się na sam szczyt sławy. Uważaj jednak, wraz ze sławą wiążą się odpowiedzialność, ciężka praca i trudne wybory. Od upadku często dzieli nas tylko jeden krok.

Pewnie zastanawiałeś się, co zrobiłbyś z tonami gotówki, gdybyś ją miał. Nie martw się Gwiazdy, żeby utrzymać się na szczycie muszą żyć na wysokim poziomie. Piękne ubrania, meble i inne akcesoria mogą dużo kosztować. Nigdy nie ma się za dużo pieniędzy. Zawsze potrzeba więcej.

Walczyć uczciwie? Nie w tym biznesie. Jeśli chcesz mieć szansę, będziesz oszukiwać, będziesz kłamać, będziesz udawać i będziesz się uśmiechać. Pamiętaj, że nie musisz być najlepszy. Potrzebujesz tylko, żeby inni byli gorsi od Ciebie.

Może być tylko jeden! Jeden, który pokona rywali. Jeden, który wespnie się na szczyt. Jeden, który wygra. Może to ty... może nie.

CELEBRITY LIFE
Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje wrażenia. Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na naszą Politykę ochrony danych.
Czytaj dalej