Bug Academy to szalona gra akcji, w której sterujesz rojem owadów. 

Bug Academy to szalona gra akcji, w której sterujesz rojem małych, uroczych owadów i próbujesz przeprowadzić je przez serię lekcji i ćwiczeń. Przebijaj się przez ściany podczas dostarczania lodówek, wysyłaj rakiety w kosmos za pomocą komarów i sosu chili lub łap duchy za pomocą odkurzacza. Ukończ wszystkie lekcje i zdaj egzamin końcowy, aby zostać absolwentem Bug Academy!

Czy widziałeś kiedyś muchy dostarczające lodówkę na 4 piętro? A może rakietę wynoszoną w przestrzeń kosmiczną przez grupę komarów wypełnionych sosem chili?

4 Rodzaje Owadów

  • Muchy. Są małe, ale jest ich wiele. Mają duże oczy i małe noski. Pracując razem, mogą złapać i podnieść prawie każdy przedmiot.
  • Świetliki. Dzięki swoim zadkom, które świecą we wszystkich kolorach tęczy, mogą oświetlać nawet najciemniejsze miejsca. Dzięki temu są idealnymi kandydatami do pracy w ciemnym warunkach, takich jak kopalnie, nawiedzone domy, a nawet stacje kosmiczne.
  • Komary. Są jak małe latające baloniki. Mogą pić, a następnie pluć dowolnym płynem. W zależności od tego, co wypiją, dzieją się różne rzeczy. Wodą mogą gasić pożary, farbą malować, a sos chili daje im duży odrzut...
  • Pszczoły. Dowodzone są przez ich ukochaną Królową. Są oddane, pracowite i zrobią wszystko, co królowa im nakaże - przekują balony, wkradną się do silnie strzeżonego budynku, a nawet uchronią diamenty przed lepkimi kopytkami krowich, kosmicznych złodzei!
BUG ACADEMY
Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje wrażenia. Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na naszą Politykę ochrony danych.
Czytaj dalej