Obudź się z kurami i przekonaj się, jak to jest być piekarzem! Naucz się piec kilkadziesiąt rodzajów chleba. 

Sprawdź książkę kucharską, skorzystaj z bazy oryginalnych przepisów i naucz się piec kilkadziesiąt rodzajów chleba, bułek i nie tylko. Bądź precyzyjny - w przeciwnym razie Twoje wyroby nie będą prawidłowo wypieczone. Sklepy potrzebują różnych rodzajów pieczywa. Chleb i bułki to za mało - niektóre oczekują croissantów, bajgli czy muffinek. Przeglądaj codzienne listy zamówień, wybieraj je i zobowiązuj się do regularnych dostaw. Podnieś swoją reputację i zaufanie wśród sklepów, realizując dostawy na czas.

Zarządzaj i kontroluj przestrzeń magazynową składników. Zamawiaj z magazynu różne rodzaje mąki, drożdży i dodatków.

Sprawdzaj, których składników brakuje lub których zaczyna brakować - w przeciwnym razie możesz znaleźć się w trudnej sytuacji i nie być w stanie pracować nad zamówieniami! 

Zainwestuj ciężko zarobioną gotówkę w nowszy sprzęt, który pozwoli Ci wypiekać jeszcze więcej produktów. Kup większy samochód dostawczy lub maszyny do wypieku innych rodzajów chleba. Rozbuduj swoją piekarnię.

Wybierz swój własny sprzęt piekarniczy z listy kilkudziesięciu dostępnych maszyn i urządzeń. Postępuj zgodnie z instrukcjami obsługi... lub znajdź dla nich własne zastosowanie. Rozbudowuj i dostosowuj przestrzeń roboczą do własnych upodobań. W miarę postępów w grze instaluj coraz więcej maszyn piekarniczych. Kupuj blaty, półki i narzędzia. Stwórz idealne warunki do pieczenia!

BAKERY SIMULATOR
Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje wrażenia. Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na naszą Politykę ochrony danych.
Czytaj dalej