Prezentujemy nasz najnowszy projekt, który powstaje we współpracy z JTown Games.

Akcja Human Farm rozgrywa się w równoległym wszechświecie, w którym ewolucja podążyła w innym kierunku, niż ten który znamy. Na pierwszy rzut oka to wciąż planeta Ziemia, lecz dominujący na niej gatunek ma różowy kolor skóry i trzy palce u dłoni. Gracz wcieli się w role świni. Jego rolą będzie decydowanie o losie uwięzionych w niewoli ludzi, zamkniętych na ludzkiej farmie. W ciele humanoidalnego zwierzęcia, zdecyduje czy i kiedy zmienić człowieka w pożywienie oraz podejmie decyzje czy więźniowie mają prawo do podstawowych czynności, takich jak jedzenie, czy spanie. Gracz zacznie rozgrywkę od skromnej, lokalnej ludzkiej rzeźni, aby w kolejnych etapach rozwinąć biznes, wprowadzając do niego kolejne ulepszenia. Zautomatyzuje proces produkcji, rozwinie nowe gałęzie przemysłu, zatrudni pracowników i zadba o wizerunek firmy.

HUMAN FARM GŁÓWNE CECHY GRY:

Opiekuj się swoją trzodą – Zapewnij swoim zwierzętom komfortową strefę mieszkalną. Dbaj o czystość, regularnie sprzątaj i upewnij się, że twoje zwierzęta żyją w higienicznych warunkach. Epidemia Ludzkiej Grypy to najczarniejszy scenariusz który grozi bankructwem.

Żeby zachwycić swoim produktem konsumentów, musisz wykazać się sprytem i przebiegłością. Dbaj o komfort psychiczny trzody – dostarczysz na stół najlepszej jakości mięso tylko wtedy, jeśli ludzie w klatkach nie będą świadomi jaki czeka ich los.

  • Zoptymalizuj proces produkcji – Proces produkcji ludzkiego mięsa to długa, monotonna praca, którą stale trzeba monitorować. Zadbaj o sterylność rzeźni, nie pozwól, żeby zanieczyszczenie wdarło się do pomieszczenia i skaziło mięso. Kupuj nowe ulepszenia, które przyspieszą i zautomatyzują produkcję. Zatrudniaj pracowników. Inwestuj w nowe technologie.
  • Dbaj o wizerunek wytwórni – Nie lekceważ potęgi marketingu chrumkanego! Nikt nie zareklamuje Cię skuteczniej niż zadowolony klient. Zadbaj o wnętrze sklepu, jego przestronność i dobre umeblowanie. Transakcje w pozytywnej atmosferze sprawią, że Twoi klienci będą powracać i przyprowadzać kolejnych.
  • Rozwijaj swój biznes – Zacznij od małej peryferyjnej rzeźni, a zakończ na skali przemysłowej z dużym przedsiębiorstwem wysyłającym zamówienia na cały świat. Korzystając z modułów ulepszeń wydawaj zarobione ChrumLary rozwijając: chłodnię, sklep, rzeźnie, strefę mieszkalną oraz wiele innych pomieszczeń.

OBSERWUJ HUMAN FARM NA STEAM: