W Booze Master wcielasz się w rolę genialnego bimbrownika. Uprawiaj rośliny, zbieraj plony, produkuj alkohol i buduj swoje imperium gorzały.

Herbata, sok, cola, mleko sojowe. Wszystko smakuje lepiej, kiedy doleje się trochę wódy. Jestem Jerry, właśnie wróciłem z pierdla i zastałem moją wspaniałą posiadłość w opłakanym stanie. Moja kobieta już mnie nie kocha, mój kuzyn to wciąż wrzód na zdrowym organizmie narodu, a sąsiedzi hałasują jak insekty. Doprowadzę tę wiochę do porządku i zostanę najbogatszym człowiekiem w promieniu dziesięciu kilometrów kwadratowych.

Jak? Zamieniając w alkohol wszystko, czego się dotknę.

Doświadczony koneser alkoholu? A może smakosz amator? Metodą prób i błędów uzyskasz doskonały produkt (i prawdopodobnie kaca mordercę). Ucz się od podstaw, aby stworzyć perfekcyjny trunek. Nie zapominaj, że pędzenie bimbru jest nielegalne, więc postaraj się nie afiszować ze swoją działalnością produkcyjną

Aby wyprodukować duże ilości alkoholu potrzebujesz dużych ilości składników. Jeśli dysponujesz gotówką, sklepy stoją przed tobą otworem. Negocjuj najlepsze ceny, kupuj więcej sprzętu i składników, i zatrudniaj coraz więcej osób. Ale ostrożnie! Staraj się nie wzbudzać podejrzeń.

CECHY GŁÓWNE GRY

  • Zbuduj monopolowy kurort. Zostań właścicielem etylowego spa.
  • Zbieraj receptury. Na realizację czeka dziesiątki przepisów na bimber.
  • Realizuj setki zamówień na alkohol. Obsługuj zarówno ubogi lud, jak i pretensjonalnych burżujów.
  • Hoduj własne rośliny. W grze jest ich obecnie ponad sto.
  • Odkrywaj lasy i dzikie przestrzenie. Zbieraj grzyby, dzikie owoce i śmieci.
  • Wspieraj lokalną społeczność. Pieniądze zainwestowane we wsi dają nowe możliwości.
gdpr-image
Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje wrażenia. Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na naszą Politykę ochrony danych.
Czytaj dalej