Weź udział w jednoosobowym śledztwie i rozwiąż zagadkę zaginięcia swojego brata. Dowiedz się co się stało, eksplorując niepokojące, liminalne lokacje

Po miesiącach śledztwa nikt nie jest w stanie odnaleźć Twojego brata. Kiedy wszelka nadzieja na pomoc znika, przejmujesz sprawy w swoje ręce.

ROZWIĄŻ ZAGADKĘ ZNIKNIĘCIA SWOJEGO BRATA, PRZEMIERZAJĄC PRZY TYM NIEPOKOJĄCE, LIMINALNE LOKACJE.

Weź udział w jednoosobowym śledztwie i rozwiąż zagadkę zaginięcia swojego brata. Dowiedz się co się stało, eksplorując niepokojące, liminalne lokacje. Uważaj jednak, twoja droga przez koszmar będzie usłana niebezpieczeństwami.

ODKRYJ PRAWDĘ

Zgłębiaj historię rozdział po rozdziale, w każdym z nich odkrywając tragedię rodziny. Zetknij się z ucieleśnionymi horrorami ludzkiej świadomości i odnajdź wyjście z koszmaru, by odnaleźć brata.

ZETKNIJ SIĘ Z NADNATURALNĄ SIŁĄ

Twoje śledztwo prowadzi cię do opuszczonej placówki medycznej. Stopniowo demaskujesz jej niepokojącą przeszłość, a także odkrywasz, co stało się jej pracownikami.

Zagłębiaj się we wspomnienia osób związanych z zaginięciem twojego brata. Przeżyj to, co niewytłumaczalne, przetrwaj to, co niewyobrażalne i poukładaj kawałki w całość.

ZAKOŃCZ ŚLEDZTWO

Unikaj niebezpieczeństw, które czekają na ciebie na drodze do prawdy. Wchodź w interakcję z otoczeniem i bierz udział w surrealistycznych doświadczeniach, które mogą pomóc ci zrozumieć, co się stało.

gdpr-image
Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje wrażenia. Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na naszą Politykę ochrony danych.
Czytaj dalej